İYK Trofesi Ödül Töreni’nden Palamut&CPM Sailing Team Bol Ödül İle Döndü!

Palamut Group ve CPM Yazılım tarafından oluşturulan Palamut & CPM Sailing Team ikinci yılında da başarısını sürdürmeye devam etti. İYK (İstanbul Yelken Kulübü) Trofesi’ni ikinci olarak tamamlayan ekip, ödül töreninde kupa almaya doymadı.

Türkiye’nin en prestijli iki kulübünden biri olan İYK Trofesi sona erdi. İYK Trofesi ödül töreni İstanbul Yelken Kulübü Salonu’nda gerçekleşti. Yoğun katılımın olduğu gecede Palamut & Cpm Sailing Team bol ödül ile döndü.

Geçtiğimiz yıl kurulan ve milli yelkenci Targan Hazarhun kaptanlığında sezonu geçiren Palamut & CPM Sailing Team, gecede IRC 2 klasmanında hem Trofe ikinciliği hem de yarışlarda aldığı dereceler için kupalarını aldı. 28 Aralık Cumartesi gecesi yapılan ödül töreninden toplam 8 kupa ile dönen Palamut & CPM Sailing Team, geçtiğimiz yılda yakaladığı başarısını bu sene de sürdürerek, iyi dereceler ile sezona damgasını vurdu.

Palamut & CPM Sailing Team sezonu başarılı bir şekilde bitirmenin mutluluğunu yaşıyor. Ama aynı zamanda başarılı geçirdiği iki sene ile de yelkene bir süreliğine ara veriyor. Palamut & CPM Sailing Team yeni sezonda bir süreliğine yarışlarda olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir